Svačinový materiál s certifikátem

Jsme velice rádi, že náš sortiment můžeme rozšířit o výrobky ze speciálního materiálu, který je svojí funkčností dokonalou náhradou plastových obalů. Na rozdíl od jednorázového igelitového sáčku můžete tyto výrobky používat po několik let. Skladovat můžete jak studené, tak i horké potraviny. Drobné umazání stačí otřít pod tekoucí vodou, lze použít i čisticí prostředek, či rovnou vše vyprat v pračce. Naše svačinové obaly jsou ušity ze dvou vrstev materiálu, na vnitřní dotykové straně je právě tento technický materiál, o kterém píšeme níže, na straně vnější je 100% lněné či bavlněné plátno. Kapsy i ubrousky se uzavírají na suchý zip. Používáme speciální suchý zip, který vydrží každodenní zalepování bez ztráty pevnosti.

Podšívkový materiál je pevný, voděodolný, odolný vůči praní či mechanickému poškození. Vydrží více než 300 vyprání, což je několikrát víc než obdobné tkaniny. Výrobce udává 2-3x delší životnost oproti podobným materiálům. Jeho složení, kombinace vinylu a polyesteru, zaručuje voděodolnost.

Použitý materiál má certifikát zdravotní nezávadnosti na uchovávání potravin, je bez ftalátů, neobsahuje BPA a těžké kovy. Navíc je eco-friendly, tedy vyroben tak, aby byl dopad na okolní krajinu minimální.

Prodáváme tento materiál také v metráži.