Lněná kuchyňská sada

Sada dvou látkových pytlíčků a utěrky je ušita z pruhovaného lněného plátna, které je neobyčejně příjemné na dotek a krásné na pohled. Len je výjimečný materiál, je pevný a odolný, přirozeně antibakteriální, odolný vůči plísním a prachu. Lněné plátno díky své struktuře dobře propouští vzduch a odvádí vlhkost. Taková sada určitě udělá radost i jako dárek.

Pytlík na menší chléb se stahováním na bavlněnou šňůrku. Je dvouvrstvý, aby pečivo zůstalo co nejdéle čerstvé. Vnější stranu tvoří kombinace lněných látek, vnitřní je bavlněná. Po donešení z pekárny uložte pečivo v pytlíku do chlebníku, tmavé pečivo vydrží 3-4 dny měkké.

M a t e r i á l: 100% lněné plátno (vnější strana)

                        100% bavlněné plátno přírodní, nebělené (vnitřní strana)

                        100% bavlněná šňůrka

V e l i k o s t: Délka je 43 cm, šířka 26 cm


Lněný pytlík na 6 rohlíků s biobavlněnou síťovinou. Dáte do něj půlku chleba, čerstvé bylinky, když jedete od babičky, šípky z procházky, ovoce... je zkrátka malý, skladný a skoro na všechno. Zavírá se stažením na bavlněnou šňůrku.

M a t e r i á l: 100% lněné plátno

                       100% biobavlněná síťovina

                       100% bavlněná šňůrka

V e l i k o s t: Délka je 33 cm, šířka 23 cm.


Lněná utěrka nezanechává na nádobí zbytky chloupků, po použití rychle schne a je přirozeně antibakteriální. Již po několika vypráních lněné plátno přirozeně změkne a stane se savější než plátno bavlněné. Poutko k zavěšení je našité po delší straně utěrky.

M a t e r i á l: 100% lněné plátno

V e l i k o s t: 50x70 cm

620,00 Kč
Please select variants first